Тут може бути Ваша реклама!

Міськрада затвердила тимчасовий порядок затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання

З метою забезпечення організації належної роботи відділу інспекторів з паркування управління безпеки міста ЛМР, міська рада ухвалила затвердити Тимчасовий порядок затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання.

 «27 вересня набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів». Він передбачає створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, шляхом запровадження фото- та відеофіксації правопорушень.

 У зв’язку з цим, в управлінні безпеки міста Львівської міської ради створять відділ інспекторів з паркування, який матиме відповідні повноваження:

 · розглядатимуть справи про адміністративні правопорушення і накладатимуть стягнення за адмінправопорушення, передбачені:

  -ч.1.ст.122 КУпАП, а саме: ненадання переваг у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а також порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками — тягнуть за собою накладання штрафу, в розмірі 15 неоподаткованих мінімумів (255,00грн) доходів громадян;

  -ч.3ст122КУпАП, а саме: порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів, а також порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, — тягнуть за собою накладання штрафу в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510 грн);

  -ч.1ст.152−1КУпАП, а саме: порушення правил паркування транспортних засобів, у тому числі неоплата вартості послуг з користуванням майданчиком для платного паркування за кожну добу користування, — тягне за собою накладання штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення (якщо година стоянки 20 грн., сума штрафу — 400грн.);

  -ч.2ст152−1 КУпАП, а саме паркування на місцях для інвалідів — якщо година стоянки 20 грн, сума штрафу — 600 грн.

 Інспектори з паркування будуть працювати в кожному районі, проте більшість — в центральній частині міста. Також частина працівників відділу буде займатися правовою роботою та представництвом інтересів відділу в суді», — йдеться в інформаційній довідці до ухвали.

Також здійснюватиметься евакуація транспортних засобів, які суттєво перешкоджають руху.

 «Після того як приїде авакуатор, в присутності двох свідків інспектор складає акт огляду та тимчасового затримання автомобіля, лише після цього евакуатор забирає автомобіль на штрафмайданчик. Влсник може повернути автомобіль лише після сплати штрафу та вартості зберігання авто і евакуації. Сама вартість евакуації машин залежить від ваги, а саме: до 2 тонн — 720 грн; від 2 до 3 тонн — 840 грн; понад 3 тонни — 1080 грн. Варто зауважити, що за зберігання автомобіля на штрафмайданчику протягом перших семи діб власник має заплатити 144 грн, а за кожну наступну добу — 24 грн" — розповів Богдан Мільяр, представник управління безпеки міста.

За матеріалами:  mediastar

 

Порядок затримання інспекторами з паркування ТЗ та їх зберігання

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення