Тут може бути Ваша реклама!

Поліція розповіла про порушення на транспорті

З початку перевірки технічного стану пасажирського транспорту по всій Україні поліцейські виявили понад 500 порушень.

Про це повідомив заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, інформує Департамент комунікації Нацполіції.

Фацевич поінформував, що з 20 квітня поліцейськими було перевірено понад 3,3 тисячі транспортних засобів, серед них - 166 одиниць транспорту, що використовується для перевезення організованих груп дітей.

 «Вже виявлено ряд недоліків. Встановили 127  транспортних засобів з технічними несправностями. Це і несправності гальмівної системи, і несправні зовнішні світлові прилади, несправні або заблоковані аварійні виходи. Також виявлено 518 порушень законодавства, допущених водіями автобусів», – зазначив заступник глави Нацполіції.

Він уточнив, що серед порушень, виявлених поліцейськими – перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг. Окрім того, правоохоронці фіксували порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без необхідних документів. Також виявлено 27 випадків керування автобусами, які не пройшли обов’язковий технічний контроль.

У поліції поінформували, що за три дні правоохоронці склали 637 адміністративних матеріалів.

 «Звертаюся до власників підприємств, які надають послуги пасажирам, та наголошую на недопущенні виходу на маршрути технічно несправних транспортних засобів. Також попереджаємо про персональну відповідальність не тільки керівників підприємств, але й водіїв. Профілактичні заходи для забезпечення безпеки громадян на дорогах триватимуть й надалі», – підкреслив Фацевич.

Раніше голова Нацполіції Сергій Князєв доручив перевірити технічний стан пасажирського транспорту та посилити контроль за дотриманням ПДР перевізниками.

Ці заходи почали проводитися в Україні з 20 квітня.

За матеріалами:  ukrinform.ua

 

Поліція розповіла про порушення на транспорті

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення