Тут може бути Ваша реклама!

Кабмін підтримує переоснащення пунктів пропуску та збільшення фінансування Держприкордонслужби – Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив із новим керівником Державної прикордонної служби України Петром Цигикалом технічне переоснащення пунктів перетину державного кордону та збільшення фінансування відомства.

 "Для уряду є абсолютним пріоритетом надійність державного кордону, ефективна боротьба з контрабандою, адже нам треба виробляти нашу конкурентну продукцію, і без ефективного контролю на кордоні це неможливо", - наводить слова В.Гройсмана прес-служби Кабміну в четвер.

Прем'єр також відзначив важливість поліпшення сервісу: "Важливо, щоб наші громадяни, особливо після запровадження безвізового режиму з ЄС, нормально перетинали державний кордон".

В.Гройсман нагадав, що розпочатий проект "Нове обличчя кордону", який передбачає реформу підрозділів прикордонної служби і набір нових співробітників, сприятиме підвищенню якості надання послуг на кордоні.

 "Уряд підтримуватиме позитивні зміни в роботі прикордонників – шляхом технічного переоснащення пунктів перетину кордону, збільшення бюджетного фінансування служби, а також за рахунок реалізації суміжних проектів, зокрема будівництва автодоріг та об'єктів інфраструктури на кордонах", - сказав глава уряду.

За матеріалами:  interfax.com.ua

 

Переоснащення пунктів пропуску та збільшення фінансування Держприкордонслужби

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення