Тут може бути Ваша реклама!

Особливості осіннього водіння авто: десять головних порад

Експерти розповіли про деякі складнощі, які можуть виникнути у автомобілістів восени, а також дали поради про те, як з ними справлятися.

В першу чергу варто бути набагато уважнішим на дорогах, так як з приходом осені, частіше можна зустріти дітей, які не завжди дотримуються правил, прямуючи до школи. Крім того, варто прокладати маршрут подалі від освітніх установ, так як там можуть бути пробки.

Світлотехніку з приходом осені слід перевірити, так як темніти починає раніше, та й днем ​​видимість може бути обмеженою.

Опале листя на дорозі можуть зробити її слизькою, тому краще в такій ситуації зменшувати швидкість.

Через те, що лобове скло набагато швидше забруднюється, може значно збільшуватися ймовірність ДТП. Краще зайвий раз протерти скло самостійно, особливо в тих місцях, куди двірники не дістають.

Від опалого листя також доведеться набагато частіше чистити отвори в автомобілі, наприклад, повітрозабірники.

Перед калюжами краще знижувати швидкість, таким чином можна не тільки облити пішохода, а й нашкодити власному автомобілю.

Кузов машини набагато швидше стає брудним, тому мити його доведеться частіше. Тут можуть допомогти різні поліролі.

За станом акумулятора в цю пору року потрібно особливо добре стежити, інакше він може відмовити, коли похолодання стане сильнішим.

Речі, які люди возять в багажнику слід переглянути, замінивши літні аксесуари на теплий одяг.

Восени слід перевірити тиск в шинах, так як саме в цей період він може значно знизитися. Крім того, вже зараз варто задуматися про покупку зимових шин.

Так як від корозії автомобілі найбільше страждають взимку, то саме восени слід подумати про способи захисту від цієї проблеми.

За матеріалами:  mmr.net.ua

 

Особливості осіннього водіння авто

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення