Тут може бути Ваша реклама!

Омелян вибачився перед українцями за поганий стан доріг

Нині Україна максимально використовує наявний ресурс щодо ремонту доріг, адже це приорітет номер один.

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" міністр інфраструктури Володимир Омелян прокоментував акції протесту та перекриття трас на Івано-Франківщині та Миколаївщині. Люди протестують проти незадовільного стану доріг.

 "Ситуація в Івано-Франківській та Миколаївській області відрізняється, тому що якщо у першому випадку люди дійсно обурені відсутністю доріг, то в другому випадку тим, що Кабмін перерозподілив кошти на ремонт у цій області", – пояснив міністр.

Він також зазначив: "Я хотів би щиро звернутися до громадян України з вибаченням за той стан доріг, який ми успадкували за десятиліття неякісної роботи. І ми робимо максимально можливе як уряд, щоб в Україні дороги ремонтувалися".

За словами очільника Мінінфраструктури, у кожній області України такі роботи ведуться, техніка на місцях.

 "Максимально можливий ресурс держави у час війни, у час, коли треба реформувати все, ми використовуємо саме на дороги, тому що це пріоритет №1...З наступного року буде збільшено кількість фінансування дорожньої галузі, 75% всіх акцизів надходитиме до Дорожнього фонду, а це приблизно складає 56 млрд гривень. Таких грошей Україна ніколи не бачила", – наголошує Омелян.

Водночас, міністр уточнив: якщо йдеться про місцеву дорогу – звертатися потрібно аж ніяк не до "Укравтодору". 

 "Коли ми говоримо про дороги обласного рівня – це область. Про місцеві – це місцеві органи влади. "Укравтодор" відповідає лише за 47 тис.км доріг по всій державі зі 170 тис. км, які є на балансі", – заявив Омелян.

За матеріалами:  www.5.ua

 

Омелян вибачився перед українцями за поганий стан доріг

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення