Тут може бути Ваша реклама!

"Штучний розум зупинятиме всіх": Омелян про те, як ловитимуть переповнені фури

Датчики для перевірки вмонтують просто у полотно, а вимірюватиме вагу автомобіля вона під час руху.

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі"  міністр інфраструктури України Володимир Омелян пояснив, як Україна боротиметься з явищем "по дві фури в одній фурі", тобто коли вантажівки значно перевищують установлений ваговий режим і цим псують автошляхи.

 "Ми маємо 100 діючих габаритно-вагових комплексів по всій Україні. Минулого року ми закупили 78 таких комплексів абсолютно нових. Вони працюють від цього року. Ми запроваджуємо систему автоматичного зважування в русі. Ця система вперше запрацює в наступному році. Розпочнеться встановлення вже цього року навколо Києва, і таких 100 систем буде закуплено по всій Україні", – зазначив міністр.

Він також пояснив, як діятиме система: "Питання вирішить автоматична система, коли не можна буде ні домовитися, ні сказати, що я не побачив чи в мене немає ресурсу для цього.

 Для цього працює штучний розум, який просто зупинятиме всіх без вибору. З наступного року починаємо навколо Києва – з весни. Це 10 систем автоматичного зважування, які розмістять по всіх ключових трасах навколо Києва. Дуже зручно, всі датчики вмонтовані у полотно. Вас ніхто не зупиняє, якщо ви їдете нормально, але якщо ви порушуєте ваговий режим – вас зупинять".

Водночас, Омелян зазначає: питання назріло, адже після перевантаженої фури дороги не залишається. "Дві-три ходки знищують абсолютно нову дорогу повністю", – зазначає очільник Мінінфраструктури.

За матеріалами:  www.5.ua

 

Омелян про те, як ловитимуть переповнені фури

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення