Тут може бути Ваша реклама!

Поліція отримає нову підставу для зупинки і перевірки всіх автомобілів

Згідно нових депутатських пропозицій, до вже передбачених в ПДР дев'яти законних причин зупинки (Перевищення швидкості, ознаки несправності авто, причетність до ДТП, інформація про викрадення машини та ін.), додається ще одна: для перевірки на тверезість.

Які ж тут небезпеки?

 "Поліцейські матимуть право зупинити будь-який автомобіль. При цьому залишається місце для маніпуляцій - патрульний може скласти протокол фактично безпричинно. Зафіксує відмову пройти огляд, який підтвердять два випадкових свідка, а потім доводь зворотне", - розповів Автоюрист Богдан Глядик.

Відмовитися від огляду на стан сп'яніння після прийняття нового законопроекту стане практично неможливо. Зараз якщо є підозри, що водій п'яний, але той не хоче "дихати в трубку", він може відмовитися, за що буде притягнутий до відповідальності (прирівнюється до водіння в нетверезому вигляді). Але якщо ви дійсно не пили, можна відразу ж після спілкування з патрулем пройти в будь-якому медзакладі огляд. З довідкою лікарів про відсутність ознак сп'яніння у водія є реальний шанс домогтися припинення адміністративної справи через суд.

 "Також зазначу, що ряд норм, що стосуються проведення огляду водія на стан сп'яніння виписані непослідовно або недостатньо коректно", - зазначив Вадим Динник.

За матеріалами:  automotoclub.info

 

Нова підстава для зупинки і перевірки автомобілів

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення