Тут може бути Ваша реклама!

Німеччина вирішила не обмежувати швидкість на автобанах

Німецький уряд не буде запроваджувати загального обмеження швидкості на автобанах країни. За словами речника уряду ФРН, на багатьох автошляхах вже й так існують швидкісні обмеження.

Уряд Німеччини не планує запроваджувати загального обмеження швидкості на німецьких автобанах. З такою заявою в понеділок, 28 січня, у Берліні виступив речник уряду ФРН Штеффен Зайберт (Steffen Seibert).

 "Цього не прописано також у коаліційній угоді", - цитує Зайберта агенція AFP.

За його словами, "на великій частині" німецької мережі автомобільних доріг вже існують регулювання швидкості.

 "Також існують набагато розумніші можливості регулювання швидкості, ніж загальне обмеження швидкості", - переконаний речник федерального уряду. При цьому Зайберт наголосив на необхідності скорочення викидів парникових газів на транспорті.

Нагадаємо, ініціативу щодо обмеження швидкості руху на автобанах до 130 кілометрів на годину раніше висунула урядова експертна комісія. Експерти зробили пропозиції для скорочення викидів вуглекислого газу в транспортній сфері ФРН до 2030 року. Згідно з даними Федерального відомства статистики, з 2010 по 2017 рік обсяг викидів у транспортній галузі Німеччини збільшився на 6,4 відсотка.

При цьому речник німецького міністерства довкілля наголошував, що "обмеження швидкості принесе дуже мало для кліматичного балансу". Думки німців щодо запровадження обмеження швидкості, судячи з останнього опитування, також розділилися. Як відомо, у ФРН, на відміну від інших країн ЄС, не існує загального обмеження швидкості на автобанах.

За матеріалами:  dw.com

 

Німеччина вирішила не обмежувати швидкість на автобанах

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення