Тут може бути Ваша реклама!

Неякісне пальне вбиває авто

Щоб не витрачати гроші на ремонт та не втратити автомобіль, краще заправлятися на перевірених АЗС.

Якщо взимку значна кількість автовласників намагається без особливої потреби не користуватися власним транспортом, то влітку кількість авто на дорогах значно зростає (є, звісно, сезонні коливання, коли люди виїздять на відпочинок, до рідних в інші населені пункти тощо). І, відповідно, зростає кількість звернень до автомеханіків щодо стану автомобіля. З найбільш поширених «автоболячок» майстри виокремлюють проблеми з двигуном та ходовою частиною.

 Вода замість бензину

Чималі проблеми з двигунами та їхнім ремонтом «заробили» кілька автовласників на Сокирянщині. Водії села Ломачинці та Новодністровська звернулися до поліції із заявою про те, що на АЗС у Новодністровську їхні автомобілі заправили водою замість пального.

Мовляв, після завправки авто вони змогли проїхати лише кілька метрів та заглухли. А коли злили так зване «пальне», то з’ясувалося, що замість бензину їм залили звичайну воду.

У прес-службі ГУ НП в Чернівецькій області повідомили, що під час повені на АЗС у бензобаки із пальним потрапила вода. Тому декілька машин було заправлено пальним із водою.

На щастя, керівництво АЗС владнало цю ситуація безпосередньо з водіями, відшкодувавши заподіяні збитки.

 Якість пального нікому перевіряти

Щоправда, часто довести зв’язок між поганим пальним та поломкою мотора – дуже складно, бо в нашій області немає установи, яка перевіряє якість пального.

 - Ми не маємо можливостей перевіряти якість пального. Є відповідні технічні регламенти, яким кожен вид пального має відповідати, - розповідав нам провідний інженер ДП «Буковинастандартметрологія» Ігор Суворов. – У нашій області такої лабораторії взагалі немає. Але на АЗС мають бути відповідні документи, які підтверджують якість пального (накладні на кожен вид пального). У нас, здається, працює лише один нафтопереробний завод у Кременчуці, тому пальне також мало би бути однакової якості. Якщо ж це імпортне пальне, то воно повинно відповідати вітчизняним умовам.

Окрім того, мало перевірити якість пального. Необхідно також довести, що ваше авто зламалося саме через це. Фахівці із захисту прав споживачів розповідають, що відповідний висновок мають дати експерти.

Необхідно отримати висновок судового експерта, що поломку автомобіля спричинило саме неякісне пальне.

 На що впливає якість пального

Щодо неякісного пального, то йдеться про підвищену кількість металовмісних присадок, свинцю, нафталіну, етилового спирту або ацетону, а також якщо паливо не містить необхідну кількість октану.

Це може призвести до зносу двигуна, порушення роботи паливної системи, бензонасоса, каталізатора, кисневого датчика, дає збої в роботі інжектора.

 - Неякісне пальне надзвичайно погано впливає на роботу двигуна. Відповідно, зважаючи на поломку, знадобиться значна сума, аби відремонтувати двигун чи інші агрегати. Наприклад, заміна однієї форсунки для дизельного двигуна може коштувати 350 євро. А якщо потрібно «перебрати» двигун, то лише робота може «потягнути» на кілька сотень доларів, - каже майстер з ремонту автомобілів Анатолій. – Все залежить від того, що необхідно зробити та скільки коштують запчастини, марки автомобіля, року випуску тощо.

Хоча, каже майстер, також на знос двигуна впливає якість дорожнього покриття та манера водіння власника. Бо на поганих дорогах доводиться рухатися на понижених передачах, постійно їх перемикати, здійснювати значне навантаження на двигун тощо.

А інколи водії без жодної необхідності «перегазовують», не вчасно перемикають передачу, створюють непотрібне навантаження на двигун тощо.

Загалом найбільш поширений ремонт двигуна це - рихтування зливного резервуара, промивка паливної системи й очищення інжекторів, зміна свічок запалювання та інших частин, пов’язаних із системою подачі пального.

 Як проявляється погане пальне

Погане пальне зазвичай призводить до погіршення експлуатаційних характеристик двигуна і зниження його потужності. Будь-які збої в нормальній роботі двигуна внутрішнього згоряння можуть зменшити потужність двигуна і перешкоджати його нормальній роботі.

Якщо застосовувати неякісне пальне, двигун часто працює «спотикаючись» та з перебоями під час прискорення. Коливання двигуна найчастіше відбувається через неповне згоряння палива, що може бути викликано його поганою якістю. Як правило, погане паливо сприяє зниженню його горючості і є найбільш імовірною причиною виникнення коливань.

Причиною жорсткого запуску двигуна автомобіля також може бути неякісний бензин. Запалювання залежить від постійного припливу чистого високоякісного пального в циліндри двигуна, де він запалюється від свічки запалювання, яка своєю чергою запускає двигун. Погане паливо, що містить низьке октанове число або з високим вмістом води, може серйозно сповільнювати процес початкового згоряння, що призводить до жорсткого запуску.

Вода може потрапити в бензобак вашого автомобіля з різних причин, наприклад, якщо ви залишите кришку входу в бензобак відкритою в дощову погоду або якщо паливний бак автомобіля заповнений менше, ніж наполовину. Є кілька ознак, які будуть вказувати, що є вода в бензобаку автомобіля. Неякісне пальне, яке містить велику кількість води, може викликати небажані наслідки. Ваш автомобіль може робити ривки при натисканні на педаль газу. Автомобіль може взагалі не завестися або попрацювати на холостому ходу, а потім відключитися. Неякісне пальне може викликати пошкодження паливної системи. Вода важча за бензин, тому він буде залишатися в нижній частині бензобака. Вода на дні резервуара буде передаватися через труби і шланги, викликаючи пошкодження і утворення іржі з плином часу.

Однією з явних ознак того, що в паливному баку вашого автомобіля є вода, те, що паливо закінчується швидше, аніж зазвичай. Перевірте гарантований  пробіг вашого автомобіля і порівняйте його з фактичними показниками.

 Як обирати пальне

Корисніший той бензин, використовувати який рекомендує автовиробник. Заправка бензином із нижчим октановим числом знижує термін служби мотора. І що нижче октанове число, то сильніше мотор страждає від детонації.

Якщо виробник у рекомендаціях пише: «октанове число не нижче 95-го», використовувати 92-гий не варто.

Застосування більш дорогого бензину з підвищеною стійкістю антидетонації дійсно поліпшує паливну економічність, але незначно - до 5%. Набагато кращих результатів (до 30%) можна досягти за рахунок зміни стилю водіння.

Сучасний дизельний двигун страждає від перевищення сірки набагато більше, ніж бензиновий.

Навіть якщо в бак залити розчинник (або будь-яку іншу горючу рідину), авто все одно поїде. А відчутні наслідки проявляться лише через декілька тисяч кілометрів.

Якщо двигун відповідає нормам Євро-2, жодного особливого ефекту від використання пального Євро-4 і Євро-5 не буде - сенсу переплачувати немає. А ось сучасний двигун заправляти паливом застарілого стандарту просто небезпечно - каталізатор і лямбда-зонд (кисневий датчик) можуть вийти з ладу, а їхня заміна коштує дорого. Також обережно потрібно ставитися до пропозиції заправитися екологічними видами пального, особливо якщо у вас дизель. Наприклад, після тракторного біодизеля нерідко паливний бак засмічується бактеріями.

За матеріалами:  pogliad.ua

 

Неякісне пальне вбиває авто

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення