Тут може бути Ваша реклама!

Через скільки років українці їздитимуть по гарних дорогах

Для відновлення важливих доріг з нуля, необхідно не менше 300 мільярдів.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян виступив перед депутатами Верховної Ради під час години запитань до уряду.

Ні для кого не секрет, що стан дорожнього покриття в Україні жахає, причому, не дивлячись на рапорти чиновників про ремонти і будівництво нових доріг, щовесни асфальт з проїжджої частини доріг як в містах, так і на трасах, чарівним чином зникає разом зі снігом.

Володимир Омелян заявляє, що протягом найближчих п'яти років уряд обіцяє забезпечити ремонт всіх трас міжобласного сполучення і навести порядок з ситуацією, що склалася з міськими дорогами. Одночасно з цим він не уточнює як саме буде здійснюватися контроль якості виконання робіт.

Так само міністр інфраструктури заявив, що на виконання планів по дорожньому будівництву в бюджет країни щорічно повинно бути закладено не менше 200 мільярдів гривень, а для відновлення з нуля, необхідно не менше 300 мільярдів.

 «Уряд - це не Хогвартс, у нас немає чарівних паличок, щоб відремонтувати всі дороги. Завдяки Дорожньому фонду кожна область продовжує будівництво доріг. Протягом п'яти років роботи Дорожнього фонду ми відбудуємо магістралі, які з'єднують обласні центри і наведемо порядок на основних центральних магістралях кожної області »- висловився міністр.

За матеріалами:  businessua

 

Названа причина поганих доріг в Україні

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення