Тут може бути Ваша реклама!

Нацполіція подає в суд на патрульних за розбиті "пріуси"

Керівництво Національної поліції вирішило повісити на своїх підлеглих ремонт патрульних автомобілів.

Департамент патрульної поліції Національної поліції України подає позови до суду до співробітників патрульної поліції з метою стягнення вартості ремонту патрульних автомобілів Prius.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє адвокат Руслан Білицький.

Юрист наголошує, що замість оформлення страховок належним чином керівництво Нацполіції вирішило стягнути гроші з патрульних.

 "Департамент патрульної поліції активно подає позови до співробітників патрульної поліції про стягнення вартості ремонту патрульних Пріусів. Опустивши причини і наслідки, можна сказати що, звичайно, Пріуси бити недобре. Але керівництво Департаменту та Нацполіції вирішило цю проблему черговим вбухуванням грошей не в той потік. Замість страхових механізмів та вирішення причини, вирішили карати патрульних копійкою", – пише юрист.

Крім того, подібні позови є безпідставними і такими, що порушують закон стверджує Білицький. Згідно із законодавством, патрульний, як і будь-який працівник з обмеженою відповідальністю, може відшкодувати шкоду лише в рамках своєї місячної зарплати. Тому позови на суми в 400-500 тис. гривень до співробітників поліції з зарплатою в 10 тис. гривень не повинні прийматися до розгляду судами. Однак, підкреслює адвокат, в 90% випадків суди першої інстанції ухвалюють потрібне Нацполіції рішення.

Інформація про таку практику відшкодування вартості ремонту автомобілів у Нацполіції з'являлася й раніше. Зокрема, дніпровські правозахисники повідомляли, що патрульні ремонтують автомобілі за свій рахунок на неавторизованих сервісах, попри виділені на ремонт і обслуговування патрульних Prius Дніпра 2 млн гривень.

Як повідомлялося, за час існування Нацполіції її співробітники розбили в ДТП 180 патрульних автомобілів.

За матеріалами:  ua1.com.ua

 

Нацполіція подає в суд на патрульних за розбиті "пріуси"

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення