Тут може бути Ваша реклама!

На українських заправках продають прострочену їжу і засоби для догляду за машинами

Заправки – це не тільки паливо. Кожен із нас постійно купляє там їжу, напої або необхідні речі для догляду за машинами.

Ми навіть не задумуємося, що і тут на нас чекає небезпека! Ми перевірили торгові зони на столичних заправках та, чесно кажучи, такого побачити ми не очікували! Детально про це розповіла журналістка «Ранку у Великому Місті» Марина Лишак.

Багато продукції стоїть просто без дати. Крім того, є товар, який вже давно мали списати!

Часто ми заїжджаємо на заправку і купуємо щось перекусити. Часу, як завжди не вистачає, тож увагу на строки придатності майже ніхто не звертає. Але ми знайшли у холодильнику заправки гамбургер, якому вже 18 днів! Уявляєте собі – маже три тижні! І, до речі, ця вітрина, як ми з’ясували, зовсім не підтримує мінусову температуру. Тобто це не той холодильний, на який ми наївно розраховуємо!

До речі, згідно із законом про харчову продукцію, будь-який оператор ринку харчової продукції повинен бути зареєстрований у відповідному реєстрі! Запам’ятайте: навіть той, хто розливає каву з машини, не має права цього робити без документів та реєстрації! За відсутність реєстрації штраф у розмірі 10 тисяч гривень. Перевірити реєстрацію кожен із нас може на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

А ось засоби для догляду за вашим авто завжди стоять на вході до заправки, щоб ви не забули їх купити. Але деякі з цих товарів стоять на прилавках по кілька років! Тому завжди звертайте увагу на строки придатності кожного товару, за який віддаєте свої гроші!

За матеріалами:  ranok.ictv.ua

 

На заправках продають прострочену їжу і засоби для догляду за машинами

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення