Тут може бути Ваша реклама!

На дороги Миколаївщини витратили більше мільярда, а тепер ні доріг, ні грошей!

Голова фракції «Нова держава» у обласній раді Тетяна Демченко вкотре розкритикувала ситуацію з ремонтом доріг на Миколаївщині.

За словами Демченко, область  доти буде мати погані дороги, допоки ОДА не займеться цим питанням предметно, системно, а голова ОДА особисто не проявить політичну волю.

 «От є політична воля зробити аеропорт — питання вирішується. Хоча досі невідомо: хто до нас прилетить, і куди ми полетимо. На дороги нашої області за останні два роки витрачено більше мільярда гривень. Проте, на жаль, не маємо ні доріг, ні грошей. Коштів більше розбазарили і вкрали, ніж вклали у дороги, як не гірко про це говорити. Ситуація на дорогах області з кожним роком лише погіршується. І навіть ті кошти, які ми виділили з обласного бюджету, з місцевих бюджетів, а це більше 100 млн. грн., за два роки ситуацію не покращили», — висловилася Демченко.

Також вона зазначила, що запропонований 7 грудня проект рішення сесії — елементарне окозамилювання.

 «Він не забезпечував корінних змін наявної ситуації у Миколаївській області. Білими плямами залишались найголовніші питання, заради яких і скликалась сесія. У запропонованому проекті рішення немає чітких пунктів про те, що дороги знаходяться у дуже поганому стані, і відповідальність за це лежить на облдержадміністрації. ОДА та дорожні служби не продемонстрували депутатам конкретного плану дій щодо виходу з цієї дуже важкої, критичної ситуації, яка має місце у Миколаївській області на дорогах і державного, і місцевого значення. Не підготовлені зміни до Програми розвитку автомобільних доріг, хоча в цьому є нагальна необхідність», — пояснила депутат.

Демченко переконана, що до Програми вкрай необхідно внести докорінні зміни, починаючи з фінансування, адже на 2018 рік воно означено в межах 300 мільйонів гривень.

 «Водночас, і губернатор, і представники дорожніх служб зазначали про те, що тільки на дві дороги (Дніпропетровську і Кіровоградську) необхідно мінімум 3 мільярди. А крім цих двох доріг у нас ще стільки не вирішених проблем», — додала Тетяна Демченко.

За матеріалами:  https://blin.mk.ua/news/64850

 

На дороги Миколаївщини витратили більше мільярда

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення