Тут може бути Ваша реклама!

На дорогах скоро з’являться патрульні автомобілі-невидимки

Без жодних розпізнавальних знаків, але з крутою технічною начинкою. Порушників ловитимуть просто в потоці, після чого зупинятимуть і надаватимуть начебто беззаперечні докази.

Їдете українською дорогою і перевищили швидкість? – вас можуть зупинити копи, які буквально з’явилися нізвідки. Незабаром їхні патрульні машини узагалі не виділятимуться у загальному потоці.

Уже зовсім скоро на дороги можуть виїхати фантомні патрулі. Виявляти порушників швидкісного режиму незабаром можуть авто без звичних вже поліцейських розпізнавальних знаків. Така заміна "ДАІвців у кущах" на поліцейських у загальному трафіку вже готова до реалізації – запевняють правоохоронці. Машини, або ж не матимуть жодних ідентифікаційних ознак, або ж вони будуть нанесені спеціальною плівкою, з нею патрульний екіпаж буде непомітний на відстані. Зрозуміти, що це копи, можна буде лише наблизившись до неї.

Швидкісний режим теж мірятимуть інакше. Спеціальними приладами, що встановлюються у машину. Так працюють у Європі та США. Прилади матимуть режими фото/відеофіксації порушення. Марку тримають у таємниці. Утім запевняють, що їх уже випробували на українських дорогах.

Все добре, якби не традиційне "але". Таких фантомних патрульних машин найближчим часом українським водіям можна не боятися. Бо законних підстав для їхнього полювання не має. Використання напівавтоматичних приладів суперечить Закону.

Практика прихованого стеження за водіями діє у багатьох країнах світу. Статистика свідчить: після появи на дорогах прихованих патрулів, кількість порушень і ДТП суттєво зменшується. А водії стають дисциплінованішими.

За матеріалами:  2plus2.ua

 

На дорогах з’являться патрульні автомобілі-невидимки

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення