Тут може бути Ваша реклама!

На українських дорогах планують відновити відеофіксацію

На першому етапі впровадження фотовідеофіксації дорожнього руху планується встановити 400 камер. Це передбачено відповідним законопроектом.

Так, за словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, перший етап передбачає встановлення 400 камер, а загалом по країні мають встановити близько чотирьох тисяч камер. Утім, здійснюватимуть цей процес не за рахунок бюджетних програми.

 “Найімовірніше, це будуть спеціальні програми державно-приватного партнерства, а також партнерства з муніципалітетами. Ми запросимо радників з Європейського банку реконструкції та розвитку чи іншого крупного міжнародного авторитетного банку, аби обрати оптимальний варіант рішення, бо воно витратне, пов’язане з багатьма ризиками”, – пояснив Аваков.

Очільник МВС переконаний, що цей законопроект дасть змогу істотно знизити травматизм на дорогах.

 “Якщо за нього проголосують, то від 1 січня введуть зміни Правил дорожнього руху, і ми зможемо почати впроваджувати фотовідеофіксацію. Цей процес плавно піде – і протягом 1,5 року аварійність і травматизм на дорогах має знизиться на 30%”, – зазначив голова відомства.

Він зауважив, що в цьому процесі дуже важлива дисциплінованість усіх учасників дорожнього руху, тоді й ситуація на дорогах буде як у розвинених європейських країнах.

За матеріалами:  www.5.ua

 

На дорогах планують відновити відеофіксацію

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення