Тут може бути Ваша реклама!

На українських дорогах може з'явитися розмітка нового виду

Шумові смуги активно застосовуються в інших країнах.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розглядає введення шумової і світлової розмітки при проектуванні доріг.

 "Така розмітка може стати дієвим засобом підвищення безпеки руху на наших дорогах. Наприклад, у Фінляндії, Данії і Швеції застосування шумових смуг дозволило досягти значного зниження рівня аварійності на дорогах і є обов'язковим при будівництві нових доріг", - написав заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Шумова розмітка являє собою штучну виїмку або височина, яку в залежності від призначення облаштовують вздовж або поперек дороги. Під час наїзду на неї водій автомобіля відчуває вібраційний та шумовий вплив, і це сприяє підвищенню уваги на дорозі під час руху вздовж узбіч або перед наближенням до ділянки з підвищеною небезпекою.

Люмінесцентна дорожня розмітка підсвічується за рахунок спеціальної фарби, яка накопичує, а потім випромінює світло протягом 10 годин після заходу сонця. Це покращує видимість для водіїв у вечірній час, зменшує кількість аварій на дорогах і підвищує безпеку руху.

За матеріалами:  hronika.info

 

На дорогах може з'явитися розмітка нового виду

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення