Тут може бути Ваша реклама!

"Листи щастя" почнуть приходити українцям вже цього літа

Влітку в Україні офіційно запрацюють камери з автоматичною фото- та відеофіксацією перевищення швидкості.

Листи з вимогою сплатити пеню знову почнуть надходити українцям. Платити буде не той, хто сидів за кермом у момент порушення, а власник автомобіля.

Перша камера у тестовому режимі працювала у Києві на вул.Олени Теліги. За місяць вона зафіксувала понад 20 тис. порушень, пише Auto24.

 "За останні 5 місяців з порушників правил дорожнього руху стягнули майже 14 млн грн. За перевищення більш як на 20 км/год - пеня 255 грн. За перевищення більш як на 50 км/год - пеня 510 грн. Незважаючи на очевидну економічну вигоду - це не комерційний проект. У нас немає ніяких завдань щодо штрафів", - говорить Олексій Білошицький, заступник Департаменту патрульної поліції.

Для інформування водіїв на карті публікуються місця застосування приладів вимірювання швидкості, вказується їх кількість. Встановлені дорожні знаки, які повідомляють про використання приладів фото- і відеофіксації.

Перші прилади фото- і відеофіксації застосовували в Україні на початку 2010-го. Але тоді Генпрокуратура заявляла про незаконність їх використання з боку ДАІ.

За матеріалами:  auto.24tv.ua

 

"Листи щастя" почнуть приходити вже цього літа

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення