Тут може бути Ваша реклама!

Стало відомо, коли дадуть оцінку якості відремонтованих українських доріг

У травні на засіданні уряду заслухають звіт про результати контролю якості минулорічних ремонтів доріг після зими.

Про це в інтерв'ю Interfax-Україна розповів прем'єр міністр Володимир Гройсман, передає Depo.ua.

 "Я часом чую, кажуть, що в Україні погані дороги, бо Гройсман там щось не так зробив. Практично все, що ми ремонтували в 2017 році, все нормально стоїть. Там, де ми робили капітальний і середній ремонт, там все стоїть нормально. У травні буде на уряді звіт за результатами контролю якості минулорічних ремонтів після зими. Там, де є дефекти, – підрядники будуть виправляти, і ми за це платити не будемо, буде платити той, хто робив", - запевнив Гройсман.

Він додав, що ямковий ремонт – це не ремонт на роки, це ремонт на місяці, він не буде стояти постійно. І немає чого дивуватися, коли ямковий ремонт "вилітає" – він і буде вилітати.

 "Хтось розказує, що "дороги Гройсмана" всі в дірках. То не "дороги Гройсмана", не я їх так руйнував, це вони так зруйнувалися за останні 10-15 років. "Дороги Гройсмана" – це такі, як відремонтовані ділянки Одеса – Рені, у Львівській області, Тернопільській і Івано-Франківській областях. Зараз на сході країни буде багато доріг. От це будуть "дороги Гройсмана", а інші – це ті, які Гройсман має зробити", - сказав прем'єр.

За його словами, сьогодні, за різними оцінками, від 8 до 11 людей гине на дорогах щоденно. І зараз держава буде інвестувати в безпеку на дорогах 2,6 млрд грн. Також змінили ДБНи (державні будівельні норми). Гройсман наголосив, що зараз по-новому будуватимуть дороги, розв'язки тощо.

Нагадаємо, 13 квітня прем'єр-міністр Володимир Гройсман поділився прогнозом, що за 3-5 років ситуація з дорогами в Україні кардинально зміниться.

За словами Гройсмана, в найближчі 5 років на ремонт і будівництво українських доріг буде виділено 300 мільярдів гривень.

За матеріалами:  depo.ua

 

Коли дадуть оцінку якості відремонтованих доріг

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення