Тут може бути Ваша реклама!

Інспектори з паркування – темні конячки, – юрист

Від сьогодні штрафи за паркування виписуватимуть не лише патрульні поліцейські, а й так звані інспектори з паркування, які викликають багато питань. Так вважає юрист Володимир Караваєв.

Справа в тім, що за новим законом займатись порушниками будуть не лише патрульні поліцейські, а й інспектори з паркування. Саме вони розглядатимуть справу про незаконне паркування, виписуватимуть штрафи і тимчасово затримуватимуть машину. І тут можливі проблеми…

 «З точки зору поліції – питань немає. А щодо інспекторів – неточностей купа! Це ще ті темні конячки! Що це будуть за люди? Хто їх призначатиме? Їм мають дати доступ до реєстру, в якому вони шукатимуть власника. У нас, крім цього закону, немає жодного нормативно-правового акту, в якому йтиметься про врегулювання. Відтак, проблеми будуть», – говорить Караваєв.

Нагадаємо, 27 вересня набрав чинності закон №5364 про реформи у сфері паркування автомобілів. Сума штрафів за порушення правил зупинки і стоянки суттєво не зросте, проте добряче зміниться механізм притягнення до відповідальності. Зокрема, тепер вас можуть визнати правопорушником.

За матеріалами:  24tv.ua

 

Інспектори з паркування – темні конячки

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення