Тут може бути Ваша реклама!

Водіям влаштують справжнє пекло: Гройсман заявив про масові перевірки на дорогах

В Україні в 2018 році водіям готують нові перевірки і контроль на дорогах.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив посилити ваговий контроль на дорогах.

 «Контроль необхідно забезпечити. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, потім транспорт навантажують і перевантажують і таким чином руйнують дороги.

 За різними оцінками, близько 50% транспорту їздить з порушеннями вагових норм. Ми повинні це зупинити», – заявив чиновник.

Гройсман стверджує, що проблему з українськими дорогами реально вирішити за три-п’ять років шляхом таких дій:

  – стабільні фінансові вливання;

  – контроль якості ремонту і будівництва доріг;

  – контроль експлуатації доріг.

Відзначимо, що вагові вимоги до машин почали діяти в Україні з 2016 року. Правила дозволяють штрафувати і затримувати авто з перевантаженням. Вага автомобіля з вантажем може становити 38 тонн, контейнеровозів – 44 тонни.

На спеціальних маршрутах норму збільшено на 2 тонни (до 40 і 46 тонн відповідно). При зважуванні допускається похибка в 2%. Для перевірки ваги авто з вантажем побудували стаціонарні станції. Перед такими пунктами вмонтовані сенсори, що визначають перевантаження ще в русі.

Паралельно спрацьовують відеокамери, які фіксують номер, швидкість авто, а також час і дату. Також в Україні є і 78 мобільних комплексів. За винятком відеофіксації і віддаленого зважування, спосіб їх роботи схожий зі стаціонаром. Контролем за навантаженням транспорту займається Державна служба України з безпеки на транспорті. За порушення вагових норм на порушника становить адміністративний акт і виписується штраф 1700 гривень. Але адмінштраф також можна оскаржити в суді.

За матеріалами:  transkarpatia

 

Гройсман заявив про масові перевірки на дорогах

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення