Тут може бути Ваша реклама!

"Фотофіксація": коли чекати появи камер на дорогах?

На рівні Кабінету міністрів і Міністерства внутрішніх справ тривають переговори, щодо контролю українських доріг за допомогою фотофіксації.

Адже наші водії дотримуються правил дорожнього руху лише тоді, коли «правоохоронець сидить у кущах».

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (на телеканалі ZIK) сказав директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко.

 «Наскільки мені відомо, у Кабміні і МВС триває активна робота, щоб більш-менш наблизитись до реалізації проекту фотофіксації порушень правил дорожнього руху. Бо те, що ми бачимо зараз в режимі спостереження, дає нам невтішну картину. Рівень правосвідомості автовласників – «нище плінтуса». Мінімальна лібералізація на дорогах, одразу перетворюється у систематичні порушення. Бо якщо людина знає, що поліція не вимірює швидкість, стоячи в кущах чи за поворотом, це негативно впливає на свідомість водіїв», – розповів Шевченко.

Тож, на його думку, в Україні потрібно обмежувати швидкісні режими у містах. Адже ця практика дуже добре працює закордоном.

 «Правила дорожнього руху створені не для того, щоб їх порушувати, а щоб вберегти життя та здоров’я усіх учасників дорожнього руху і пішоходів. Тільки ми йдемо на мінімальне послаблення поточної діяльності, це викликає абсолютний розгул правопорушень і найнижчий рівень правосвідомості водіїв. Тому вважаємо, що треба рухатися також і в напрямку обмеження швидкісних режимів у містах, як це працює у багатьох країнах Європи», – прокоментував Шевченко.

За матеріалами:  http://zik.ua

 

"Фотофіксація": коли чекати появи камер на дорогах

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення