Тут може бути Ваша реклама!

Фахівці назвали переваги та недоліки доріг, якими похизувався міністр Омелян

За першу бетонну дорогу візьмуться у квітні. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Про це пише  "Експрес".

 — Та чи дійсно такі дороги кращі? Які їхні переваги і недоліки?

Говоримо про це з Володимиром Шульмейстером, екс-заступником міністра інфраструктури України, експертом аналітичного центру "Український інститут майбутнього", та Олексієм Чекаленком, інженером, експертом з будівництва бетонних доріг.  

 — Одна з головних переваг цементобетонних доріг — тривалий перiод експлуатації. Як показує досвід, перші 10 років дефектів на такому полотні не виникає зовсім. А загалом сучасні технології гарантують придатнiсть таких доріг упродовж не менш як 25 років, навіть при регулярному русі по них вантажного транспорту  iз навантаженням 12 — 13 тон на вісь.

Гальмівний шлях на цементобетонних дорогах коротший, а видимість за поганої погоди і в темряві -- краща.

 — Однак, мабуть, таке покриття значно дорожче?   

В. Шульмейстер: — Це помилкова думка. Сьогодні один квадратний метр дороги I — II категорії із цементобетонним покриттям коштує близько 1,4 — 1,6 тисячi гривень, з асфальтобетонним —1,8 — 2,2 тисячi гривень. При цьому, рекомендований термін експлутації асфальтобетонної дороги становить лише від 5 до 10 років.  

Як приклад, траса Одеса-Київ. Це асфальтнобетонна дорога -- вона не протрималася й десяти років. Нині цей шлях потребує капітального ремонту. А відрізок цементобетонної траси Київ-Ковель уже десять років тримається в хорошому стані без ремонту.  

Ще один важливий нюанс: у будівництві асфальтнобетонної дороги використовують понад 60% імпортних матеріалів. Водночас прокладання цементних доріг можна повністю забезпечити сировиною, виробленою в Україні.  

 — Які недоліки цементобетонних доріг?  

О. Чекаленко: — Передовсім вони є доволі шумними. Тож в Європі на таких автотрасах встановлюють шумозахисні екрани.  

Технологія будівництва таких доріг не передбачає подальшого ямкового ремонту, а тільки повномасштабну заміну бетонних плит. Це дорого.  

Також термін вводу в експлуатацію такої дороги — 28 діб після завершення укладки. Крім того, потрібен спеціальний догляд за бетоном у перші 5 — 7 діб.  

 — У яких регіонах України доцільно будувати такі дороги?  

В. Шульмейстер: — У південних областях країни, де на автошляхах курсує чи не найбільше вантажного транспорту. Крім цього, через високу температуру повітря влітку асфальт там плавиться. Цементобетонні дороги не бояться високих температур.  

Зрештою, будувати їх потрібно в усіх куточках України. Єдине протипоказання: бетонні дороги не треба будувати там, де під автошляхами проведено комунікації, котрі доводиться час від часу ремонтувати. Наприклад, міську теплотрасу.  

О. Чекаленко: — "Укравтодор" цьогоріч планує замінити покриття на цементобетонне саме на півдні країни. Зокрема, заплановано ремонт автомобільної дороги Н-14 Кропивницький-Миколаїв (ділянка протяжністю близько 40 км у Миколаївській області). Другий об'єкт — дорога Н-31 Решетилівка-Дніпро.

За матеріалами:  expres.ua

 

Фахівці назвали переваги та недоліки цементобетонних доріг

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення