Тут може бути Ваша реклама!

Омелян повідомив про експеримент у боротьбі з «руйнівниками» доріг

Цього року стартував пілотний проект на дорогах навколо Києва з облаштування десяти автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю транспорту. Наступного року 100 таких комплексів облаштують по всій Україні.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Очільник відомства нагадав, що торік в Україні закупили 78 мобільних комплексів габаритно-вагового контролю, цього року вони працюють на українських шляхах державного та міждержавного значення.

 «Ми маємо достатньо добрі показники, хоча бачимо, що багато водіїв все одно нехтують законодавчо обмеженими 40 тоннами для руху українськими автошляхами, нарощують борти, збільшують цю вагу на 50%, а інколи на 100%, що є неприпустимо, бо фактично в той же день, коли ми ремонтуємо дороги, вони руйнуються недобросовісними власниками таких транспортних засобів і водіями», – зауважив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури поінформував, що цього року запустили пілотний проект на дорогах навколо Києва з облаштування десяти автоматичних комплексів зважування. З його слів, датчики, вмонтовані у полотно дороги, передають інформацію про кожне авто, яке перетинає лінію, на центральний пульт, й інспектор зупиняє ті авто, які перевищили допустимі значення.

 «Наступного року ми переходимо до спорудження 100 таких комплексів по всій Україні для того, щоб в автоматичному режимі ми могли отримати інформацію про будь-який автомобіль», – повідомив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України висловив сподівання, що народні обранці посилять контроль за габаритно-ваговими порушеннями, підвищать штрафи за такі порушення, а також покладуть відповідальність не лише на перевізників, як є сьогодні, а й на відправників, власників та отримувачів вантажів.

Нагадаємо, Державне агентство автомобільних доріг України запроваджує тимчасові обмеження руху великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь у 7 тонн автодорогами загального користування у денну пору доби, коли температура повітря становить вище, ніж 28°C.

За матеріалами:  zik.ua/news

 

Експеримент у боротьбі з «руйнівниками» доріг

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення