Тут може бути Ваша реклама!

Міністр Омелян назвав дві перешкоди для будівництва платних доріг в Україні

Перша концесійна дорога в Україні може з’єднати Львів і західний кордон України.

Проте наразі питання щодо будівництва платних доріг в Україні вивчають спільно з фахівцями Світового Банку.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Очільник відомства, відповідаючи на запитання глядачів щодо будівництва платних доріг в Україні, і чи погодяться українці ними їздити, зауважив, що в Європейському Союзі платні автошляхи становлять від 5 до 10 відсотків від усіх трас.

 «Ми зараз все ще вивчаємо це питання спільно з фахівцями Світового Банку. Не виключаємо, що ми спробуємо збудувати першу концесійну дорогу, яка пов’яже Львів і Краківець, себто Львів і західний кордон України з Європейським Союзом,  із Польщею», – зазначив Володимир Омелян.

З його слів, наразі для будівництва платних доріг в Україні існують дві перешкоди.

 «Перша – чи буде достатній трафік, себто кількість автомобілів, яка проїжджає щодоби і плата від яких повертається на будівництво дороги. Друге питання – це вартість такого концесійного будівництва. Якщо ми будемо впевнені в тому, що це доцільний проект і він окуповується – так, ми можемо на нього піти», – запевнив міністр.

Що ж до того, чи захочуть українці платити за користування платними дорогами, гість програми зауважив, що серед вимог до будівництва платного шляху є альтернативна траса, яка буде безкоштовною.

 «Кожен буде обирати сам для себе – чи він хоче їхати трохи гіршою дорогою, довше, через населені пункти, а чи він хоче їхати автобаном – швидше, але за це треба заплатити», – додав Володимир Омелян.

За матеріалами:  zik.ua/news

 

Дві перешкоди для будівництва платних доріг в Україні

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення