Тут може бути Ваша реклама!

Дорогу зі Львова до Рівного розширять до чотирьох смуг

Укравтодор розпочинає проектування реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів – Рівне із розширенням її до  4 смуг руху та  будівництвом об’їздів населених пунктів.

Про це повідомляє прес-служба "Укравтодору".

Після закінчення реконструкції економія часу в дорозі від Львова до Рівного  без порушення правил дорожнього руху зменшиться майже удвічі - до 1,5 години.

 "На цю дорогу вже зараз припадає значна частина перевезення експортних вантажів до країн-членів Європейського Союзу. Тож реконструкція цієї дороги стане імпульсом для економічного розвитку регіону, сприятиме надходженню інвестицій та створенню нових робочих місць. Окрім цього, нова якість дороги  забезпечитьпідвищення рівня дорожньої безпеки та покращить екологічну ситуацію в містах", - зазначають в "Укравтодорі".

Раніше повідомлялося про початок проектування частини цього проекту - південного об’їзду міста Дубно у Рівненській області, що дозволить вивести весь транзитний автотранспорт, що прямує по дорогах М-06 Київ-Львів-Чоп та М-19  Доманово-Тернопіль-Чернівці, за межі міста та приміської зони.

За матеріалами:  lviv.sq.com.ua

 

Дорогу зі Львова до Рівного розширять

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення