Тут може бути Ваша реклама!

Перехід на євростандарти: "Укравтодор" готує жорсткі обмеження на допустиму вагу фур

"Укравтодор" збирається суттєво знизити допустиму вагу для вантажівок в Україні.

Ініціативу хочуть запровадити задля збереження автомобільних доріг в державі.

Про це інформують у прес-службі державного агентства.

 «Ініціатива передбачатиме визначення максимально допустимих параметрів фактичної маси та навантаження на вісь транспортних засобів залежно від їх конструкцій, що відповідає європейським правилам перевезення вантажів. Якщо говорити мовою цифр, то з масою 40 тонн в Європі можуть рухатися лише окремі, як правило комбіновані, вантажні автомобілі з 4 – 6 осями, тоді ж як для найбільш поширених в Україні 2-вісних та 3-вісних вантажівок такі параметри встановлено на рівні 18 – 24 тонн», – пояснюют в "Укравтодорі".

Там кажуть, що 40-тонний 2-вісний автомобіль спричиняє в десятки разів більше руйнівного впливу на дорожнє покриття, ніж за умови, якщо аналогічний вантаж перевозився б автопоїздом.

 «Впровадження Європейських стандартів щодо фактичної маси автомобіля має сприяти збереженню автомобільних доріг та дозволить гармонізувати національні та європейські габаритно-вагові параметри, передбачені Угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом», – додають у Державному агентстві автомобільних доріг України.

За матеріалами:  24tv.ua

 

Допустиму вагу фур хочуть суттєво знизити

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення