Тут може бути Ваша реклама!

Для будівництва доріг Україна має все, крім бажання?

Для України якість доріг – гостре питання. Стан доріг змушує повернутися до базових речей, пов'язаних з вибором концепції будівництва.

 «Практика проектування та будівництва доріг в асфальто-бітумному виконанні помилкова, адже нафтопродукти - це пряма прив'язка до Росії з її необмеженими нафтовими ресурсами. Виникає і проблема якості і довговічності асфальтного покриття», - переконаний Голова фракції "ВО "Батьківщина" Володимир Бондаренко.

За його словами, Україна могла б використовувати власні ресурси при бетонному будівництві таких доріг. Історія показує, що маючи проблеми з нафтопродуктами, ще німецька влада пішла шляхом бетонного будівництва.

 «А дороги, побудовані 80-90 років тому, служать і до цього часу», - відзначив він у статті "Якість доріг - питання іміджу України".

Для будівництва доріг у держави є все: щебінь, метал, цемент, пісок та вода. В усіх регіонах України є сотні гранітних кар'єрів. Теж саме з металургійними та металопереробними підприємствами Криворіжжя, Полтавщини, Півдня України. Цементних гігантів в Україні було вдосталь, існувала навіть асоціації цементних заводів під назвою "Хорда". Щоправда, свого часу її "відтиснули" у Миколи Жердицького на користь французької фірми "Lafarge SA" (Ляфарж). За це батьки української корупції Леонід Кучма та Сергій Тігіпко отримали ордени Почесного легіону Франції. Правда, говорять, що не тільки ордени.

 «Вірю, що очікувана зміна влади після виборів виправить ситуації і Україна нарешті отримає якісні довговічні дороги, які слугуватимуть не один сезон і не зникатимуть на весні разом зі снігом», - додав він.

За матеріалами:  socportal.info

 

Для будівництва доріг Україна має все, крім бажання

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення