Тут може бути Ваша реклама!

ДФС у Львівській області попереджає про можливе блокування доріг до пунктів пропуску на кордоні з Польщею

Головне управління Державної фіскальної служби України у Львівській області інформує про можливе блокування автодоріг до трьох пунктів пропуску на державному кордоні з Польщею.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС, противники змін щодо оподаткування товарів, переміщуваних через митний кордон України, які запроваджені з 1 січня поточного року, мають намір у суботу, 27 січня, блокувати автодороги "Шегині-Медика", "Краковець-Корчова" та "Рава-Руська - Гребенне".

Керівництво Львівської митниці просить громадян, які планують у суботу поїздку на кордон, прийняти цю інформацію до відома, а також нагадує, що блокування доріг є неприйнятним, і закликає ініціаторів акції утриматися від неправомірних дій.

У ДФС не уточнюють, на який час заплановано перекриття доріг, але в соцмережах повідомляють про те, що блокування доріг може розпочатися об 11:00 і тривати весь день.

Як повідомлялося, 10 січня жителі прикордонних районів Львівської області влаштували акцію протесту проти податкових нововведень під час транспортування товарів через кордон. Вони перекривали зазначені дороги по кілька годин, безперервно пересуваючись пішохідними переходами.

За матеріалами:  interfax.com.ua

 

ДФС попереджає про можливе блокування доріг до пунктів пропуску на кордоні з Польщею

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення