Тут може бути Ваша реклама!

6 причин, чому не варто їздити на зимових шинах влітку

Які неприємності загрожують автомобілю, водій якого продовжує їздити влітку на зимовій гумі.

1. Розмиті реакції на кермо

М'яка еластична гума, поцяткована тонкими лініями, дуже добре чіпляється за лід і промерзлий асфальт. Але при плюсовій температурі вона працює як подушка між автомобілем і дорогою. Кожен рух кермом стає трохи розмитим і загальмованим із-за такого додаткового «амортизатора». У теплу пору точність керування автомобілем на зимових шинах знижується на 15% в порівнянні з літніми моделями. Чим швидше ви рухаєтеся, тим складніше буде об'їхати перешкоду. Різницю між зимовою і літньою гумою можна відчути вже на середній швидкості в місті.

2. Збільшений гальмівний шлях

Чим вище температура асфальту, тим гірше зимова шина чіпляється за нього, а значить водієві важче вчасно загальмувати. В ході проведених випробувань вдалося з'ясувати, що гальмівний шлях з швидкості 100 км/год приблизно на 6 метрів довший, ніж на літніх шинах.

3. Підвищений шум

Щоб забезпечити хороше зчеплення на льоду і снігу, зимові шини наділяють великою кількістю виступаючих країв. Для цього блоки протектора роблять складної форми з рубаними гранями, додатково шину забезпечують зубастими боковинами та безліччю поперечних канавок. Всі ці грані поперемінно вдаряються про дорогу, створюючи монотонний гул. А у шипованої шини ще й кожен шип звучить, як маленький молоточок. Зимовим моделям не наздогнати по акустичному комфорту за літніми шинами з суцільними поздовжніми ребрами протектора і округленим малюнком.

4. Велика витрата палива

Розм'якшена влітку гума зимових покришок, та ще й з великою кількістю зчіпних кромок, котиться по асфальту набагато гірше, ніж щільні літні шини. Двигуну крутити такі колеса теж складніше, а значить витрата палива зростає. А це, між іншим, додаткова трата грошей.

5. Швидкий знос гуми

Підвищений знос зимової гуми починається вже при середньодобовій температурі +7 градусів. А в спеку такі шини починають стиратися, як шкільний ластик. Так що, вирішивши їздити круглий рік на одному комплекті, ви не заощадите на покришках. Крім того, «лисий», та ще й м'який протектор небезпечний.

6. Неприємні відчуття в поворотах

Любите азартну їзду, пройняти з вітерцем на віражах? На зимових шинах влітку це у вас навряд чи вийде. При бічному прискоренні в поворотах зимовий протектор з його численними блоками і борозенками як би підломлюється, а гумова суміш і без того ненадійно чіпляється за дорогу. Різкий підйом або знесення можуть виникнути абсолютно несподівано, задоволення від водіння вони не доставлять.

За матеріалами:  http://automotoclub.info

 

Чому не варто їздити на зимових шинах влітку

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення