Тут може бути Ваша реклама!

В Україні різко подорожчають бензин і автогаз: озвучені терміни

В Україні вже до кінця літа вартість бензину може зрости до 31 грн/л.

Причин для цього декілька: нафта дорожчатиме, а гривня щодо євро і долара подешевшає, йдеться у публікації OBOZREVATEL.

 "Наразі ціни на нафту засвідчують зростання після зниження в кінці минулого року. У зв'язку з цим за збереження поточного тренду до кінця літа бензин подорожчає до 31 гривні за літр... Штовхатиме ціни і далі напруженість, пов'язана з Венесуелою, і збільшення попиту з боку Китаю та Індії", — заявив експерт Максим Пархоменко.

За словами аналітика сировинних ринків Дмитра Хорошуна, при курсі у 28 грн/$ вартість бензину марки А-95 перебуватиме у межах від 28 до 30 грн за літр.

 "Якщо нафта марки Brent досягне 55 $/бар., ціна на бензин А-95 в Україні може знизитися до 0,96 дол./л (27 грн/л за курсу 28). При ціні на Brent 80 $/бар. — 0,93 дол./л (26 грн/л за курсу 28)", — зазначив він.

Експерти прогнозують, що з початком весни зростуть ціни на автогаз. За словами експерта Сергія Куюна, газ зараз недооцінений і має коштувати близько 13 грн/л, або приблизно вдвічі дешевше за бензин.

 "Ціни на цей вид палива дуже схильні до сезонності, тому в березні можливе невелике зростання цін на автогаз, в середньому на 50 коп./л, а основне подорожчання почнеться вже у квітні, коли виросте попит, - спрогнозував Куюн. - А ось об'єктивних передумов для зростання цін на бензин і дизпаливо в березні немає ".

За матеріалами:  obozrevatel

 

Бензин і автогаз різко подорожчають

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення