Тут може бути Ваша реклама!

З осені автівки, які заважатимуть дорожньому руху, забиратиме евакуатор

«Закон [що набирає чинності 27 вересня] надає можливість інспекторам з паркування притягувати водіїв до відповідальності за порушення правил зупинки та стоянки, а також евакуйовувати транспорт, якщо він суттєво перешкоджає дорожньому руху».

Таке зазначив в ефірі програми «День у мегаполісі» телеканалу «Київ» Олександр Німас, в. о. директора КП «Київтранспарксервіс».

За словами експерта, суми штрафів значно не зростуть – наприклад, штраф щодо порушення правил стоянки та зупинки складатиме 255 гривень. Крім того діятиме своєрідний дисконт – якщо власник автівки сплатить штраф упродовж перших 10 днів після накладання штрафу, з нього стягнуть лише 50% від суми).

 «Суми не такі великі, однак це дієвий механізм для того, щоб міська влада могла наводити лад щодо хаотичного паркування, а також притягувати до відповідальності тих водіїв, які не сплачують за паркування на спеціальних майданчиках», – зазначив експерт.

Крім того, Олександр Німас зауважив: даний закон надає більше повноважень як поліцейським, так і інспекторам з паркування: вони зможуть виписувати штрафи за неправильно припарковані авто, які створюють перешкоди, або ж машини, припарковані на місцях для людей з інвалідністю, велодоріжках тощо.

 «Законом також передбачено невідкладне повернення автотранспортного засобу: якщо порушник сплатив штраф, відповідну суму за зберігання та доставку транспортного засобу, то він повертається невідкладно», – пояснив експерт.

Він також наголосив, що вся оплата за паркування в столиці здійснюється виключно у безготівковий спосіб – аби не було жодних корупційних ризиків.

Нагадаємо, Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» набирає чинності 27 вересня цього року.

За матеріалами:  kyivtv.com.ua

 

Автівки, які заважатимуть дорожньому руху, забиратиме евакуатор

Онлайн Консультація
close
* поля для обов’язкового заповнення