Here can be your advertising!

   Можливість розміщувати відгуки про компанії мають тільки Користувачі з оплаченим пакетом послуг сервера «TIS-TIR».

1.Розміщення відгуків пост-модерується, тобто відгуки перевіряються модератором, в т.ч. за заявою одержувача відгуку, після розміщення відгуку в публічний доступ. Відгук має містити лише правдиву інформацію в цензурній формі. При порушенні даного правила відгук буде видалено.

2.Відгуки не оцінюються модератором «TIS-TIR» в категорії "достовірності" (модератор не має можливостей і повноважень детально вникати у відносини між сторонами). У той же час, колектив «TIS-TIR» вітає публічні висловлювання з боку як автора, так і одержувача відгуку, із зазначенням на відповідність або невідповідність дійсності конкретних обставин.

3.Особа, яка поширює негативну інформацію, несе тягар доказу її достовірності. Також слід мати на увазі, що оціночні судження не можуть спростовуватися або доводитися в принципі, а "відповідними" або "не відповідними" насправді можуть бути лише фактичні обставини.

4.Виходячи з принципової неможливості перевіряти "правдивість" інформації у відгуку, модератор оцінює відгуки, перш за все, за критеріями сумлінності. Відгук підлягає видаленню, якщо модератор має достатні підстави вважати, що автор відгуку розмістив його з недобросовісними намірами. Сумлінність автора передбачається спочатку, модератор може розглядати питання про недобросовісність з ініціативи одержувача відгуку.

5.При оцінці недобросовісності в розміщенні відгуку, модератор може брати до уваги наступні чинники:

     •    явно і об'єктивно встановлена ​​недостовірність інформації у відгуку;

     •    заяви одержувача відгуку про неавтентичність підписів / печаток на прикладених автором відгуку документах або недостовірність наданих документів, за наявності у модератора достатніх підстав вважати про справедливість таких заяв;

     •    розміщення автором більш за один відгук щодо одного перевезення.

6. У спірних ситуаціях, розсуд модератора в оцінці (не-) добросовісності приймається як такий, шо не підлягає оскарженню, не для цілей кінцевого пошуку правди, а для цілей вирішення питання про відображення відгуку.

7. Після прийняття рішення модератором, адміністрація «TIS-TIR» не переглядає рішення і не вступає у подальше обговорення про справедливість відгуку, за винятком випадків появи нововиявлених обставин (рішення суду тощо). Сторони відгуку не обмежені у праві надавати громадськості подальші заяви.

8. При розміщенні негативного відгуку, «TIS-TIR», відповідно до законодавства та правил що функціонують на сервері, у всіх випадках надає одержувачеві відгуку можливість публічної відповіді, для чого належить використовувати функціонал коментарів, для можливого спростування негативної інформації наведенням конкретних фактів по суті питання.

Ми покладаємося на вашу добросовісність і коректність!

Rules of placing reviews

Online consultation
close
* required fields