Here can be your advertising!

     Транспортно-інформаційний сервер «TIS-TIR» є зручною системою обміну інформацією з організації ефективної взаємодії між учасниками ринку автомобільних вантажоперевезень (вантажовідправниками, експедиторами та перевізниками, а також інших структур, задіяних у цьому процесі), що дозволяє в режимі реального часу реагувати на зміни пропозицій ринку і завдяки якому Ви можете отримати актуальну інформацію і прийняти оптимально вигідне для Вас рішення, що на сьогодні, у зв'язку з постійним зростанням товарообігу і збільшенням транспортних перевезень як усередині країни, так і між різними державами, є серйозною необхідністю для задоволення потреб зацікавлених сторін в організації взаємовигідної співпраці, що незмінно приведе до підвищення рівня професійної діяльності, і принесе Вам економічні вигоди, виражені в реальних грошах, отриманих від угод, проведених за пропозиціями виставленим на нашому сайті, а також допоможе Вам знайти перспективні контакти по співпраці та обміну інформацією з усіма учасниками ринку вантажоперевезень, що використовують наш сайт.

Наш сервер «TIS-TIR» розроблений за підсумками вивчення потреб усіх учасників процесу міжнародних і міжміських перевезень вантажів, куди входять компанії, що надають комплекс послуг пов'язаних з перевезеннями, експедицією, страхуванням, зберіганням і митним оформленням вантажів. Завдання сайту полегшити Вам пошук контрагентів для оптимальної організації роботи Вашої компанії, що спрощує бізнес-процеси між учасниками ринку вантажних автоперевезень, і робить Ваш бізнес більш продуктивнішим.

Транспортно-інформаційний сервер «TIS-TIR» включає в себе системи пошуку вільних вантажів і транспорту. Розмістити інформацію про свої пропозиції може будь-який зареєстрований користувач. Користувачі, що оплатили абонентську плату, при підборі вантажу (транспорту) відразу ж отримують всю контактну інформацію про власників вантажу (транспорту), і мають можливість безпосереднього спілкування он-лайн на сайті, або можуть зв'язатися безпосередньо з фірмою, що розмістила інформацію, і домовитися про перевезення . А також ми пропонуємо Вам додаткові сервіси для реклами, оголошень та спілкування про новини, проблемах і з питань галузі, які цікавлять Вас, а також сайт містить сервіси з корисною інформацією для всіх учасників безпосередньо пов'язаних з функціонуванням ринку автоперевезень.

Ми працюємо, щоб зробити Ваш бізнес успішним і вигідним, докладаємо максимум зусиль, щоб полегшити Ваш робочий процес. Ми створюємо нові розробки, шукаємо оптимальні рішення, робимо все для того, щоб Ви не відчували бар'єрів у взаємодії усіх учасників ринку автомобільних вантажоперевезень. Ми завжди будемо раді прислухатися до Ваших пропозицій щодо поліпшення та оптимізації роботи нашого сайту, що приведе до підвищення ефективності співпраці всіх структур зацікавлених у цьому процесі сторін.

Якщо Ви поділяєте наші принципи - приєднуйтесь, і ми разом підемо до вершин успіху!

About Us

Online consultation
close
* required fields