Hier kann Ihre Werbung sein!

З повагою ________________________________________________________________________________________________________________________________

      Ситуація в транспортній галузі це жорстка школа виживання і постійна конкурентна боротьба, тому недивно, що в цій області має місце відома проблема «чорних фірм», багато користувачів скаржаться на присутність на подібних сайтах фірм-клонів, і взагалі різних шахраїв, недобросовісних компаній .. . які затримують оплату або взагалі не платять за виконану роботу, не ставлять автомобілі під завантаження, дають невірну, неперевірену інформацію і т.п. проблеми ... у зв'язку з цим, щоб запобігти виникненню даних ситуацій, необхідна ретельна перевірка користувачів при їх реєстрації, звідси слідує висновок, що необхідно зібрати якомога більше інформації про нового клієнта, що бажає працювати з «TIS-TIR», компанії повинні відповідати певним вимогам, що забезпечить безпеку всім користувачам нашого сервера. Тому, для збільшення Вашої безпеки, ми ввели ретельну перевірку компаній при реєстрації і ввели обов'язкові поля для заповнення, що відображають більш точну інформацію про кожну компанію, а також претендент повинен надати документи, що підтверджують його статус суб'єкта підприємницької діяльності та дозвільні документи на право даного виду діяльності.

     Прозорість, точність, компетентність, перевірка кожного нового клієнта, перевірка важливої ​​документації підприємства, постійний контроль клієнтів також після реєстрації та укладання договору - саме так, ми хочемо, щоб виглядав бізнес з «TIS-TIR». Ми дотримуємося гасла: «Довіряй, але перевіряй! ». Сподіваємося на ваше розуміння і взаємовигідну співпрацю з Нами.

     Зазвичай перевірка та отримання авторизації займають до 3 робочих днів від моменту отримання документів.

З повагою, Адміністрація сервера "TIS-TIR".

Information für Benutzer

Online-Konsultation
close
* Pflichtfelder